Zahradni technika a stroje - Autorizovaný prodej a servis Husqvarna Brno

Využijte Podzimní akce HUSQVARNA
home | sitemap | hledat

Aktuality

26.06.2013

Sezóna 2013

Sezóna jaro-léto 2013 je už v plném proudu a pokud vám ještě chybí nějaké zahradní nářadí, nebo... Více>>

11.03.2009

Spuštěn E-shop

na http://www.gardentech.cz/shop Více>>

všechny aktuality

Víte co je...

...Posilovač řízení?

Posilovač řízení

 

Hydraulický tlak, který pomáhá při otáčení koly, snižuje námahu při řízení, takže manévrování je snažší, jistější a lehčí.

Novinky e-mailem


Doporučení

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
Doporučte nás!

Anketa

Jak často sekáte trávník?

Ukázat výsledky

Přejít na e-shop ZDE     

HUSQVARNA R 52 S

Pojezd - Briggs & Stratton 675 Series - 190 ccm - Záběr 53 cm - Ocelové žací ústrojí

Husqvarna R 52 S je univerzální a robustní sekačka s vlastním pohonem kol určená pro větší plochy. Vybavena širokým, pevným ocelovým skeletem a ergonomickou rukojetí s měkkým držadlem. Poháněná silným motorem Briggs & Stratton. Mezi ostatní technické prvky patří TrioClip, centrální nastavení výšky sekání a robustní kolečka uložená v kuličkových ložiskách.
   
HUSQVARNA M 145 SV

Pojezd - Briggs & Stratton 650 Series - 190 ccm - Záběr 44 cm - Ocelové žací ústrojí

Husqvarna M 145 SV je výkonná kompaktní sekačka vhodná pro menší zahrady. Má robustní skelet z oceli přizpůsobený pro BioClip® (mulčování). Deflektor pro snadnou úpravu pro sečení s výhozem do strany je součástí dodávky. Dále je vybavena systémem variabilní rychlosti pojezdu, robustními kolečky uloženými v kuličkových ložiskách a nastavitelnou rukojetí.
HUSQVARNA R  145 SV  

Pojezd - Briggs & Stratton 650 Series - 190 ccm - Záběr 44 cm - Ocelové žací ústrojí

Husqvarna R 145 SV je účinná a kompaktní sekačka na trávu, vhodná pro zahrady o menší rozloze. Je opatřena robustním ocelovým skeletem a poskytuje různé možnosti sběru, BioClip (mulčování) a výhoz posečené trávy do strany. Je vybavena centrálním nastavením výšky sekání, snadno přístupným sběracím košem a nastavitelnou rukojetí. Variabilní rychlost pojezdu zajišťuje maximální pohodlí a efektivitu při sečení.

HUSQVARNA LC 48e

Pojezd - Briggs & Stratton 650 Series  - 190 ccm - Záběr 48 cm - Žací ústrojí z pozinkované oceli

Husqvarna LC 48e je nová sekačka na trávu má robustní skelet z pozinkovaného plechu a je konstruována tak, aby uspokojila potřeby majitelů nemovitostí s vysokými nároky na ergonomii, odolnost, výkon a snadné ovládání. Nastavte polohu řídící rukojeti, změňte nastavení výšky sečení a vyberte způsob sečení – sběr do koše pro úhledný vzhled, BioClip® pro hnojení trávníku nebo zadní výhoz v případech nepříliš často sečených ploch. Pojezdová rychlost může být nastavena podle individuálních potřeb uživatele a funkce Comfort cruise™ si zapamatuje nastavení propříště.
HUSQVARNA LC 48V

Pojezd - Briggs & Stratton 650 Series  - 190 ccm - Záběr 48 cm - Žací ústrojí z pozinkované oceli

Husqvarna LC 48 V je nová sekačka na trávu je kombinací komfortu a perfektních výsledků při sečení a je vybavena unikátním systémem sečení 3-v-1, který umožňuje sběr, BioClip (mulčování) a zadní výhoz. Skelet sekačky je vyroben z pozinkovaného ocelového plechu pro optimální tuhost a životnost. S funkcí regulace rychlosti je možné nastavit rychlost pojezdu sekačky dle potřeb obsluhy a stavu trávníku. Dále je vybavena snadno snímatelným košem na trávu a sklopnou rukojetí pro snadné uskladnění a přepravu.

HUSQVARNA LC 48 VE

Pojezd - Briggs & Stratton 675 Series  - 190 ccm - Záběr 48 cm - Žací ústrojí z pozinkované oceli

Husqvarna Lc 48 VE je nová sekačka na trávu je kombinací komfortu a perfektních výsledků při sečení a je vybavena unikátním systémem sečení 3-v-1, který umožňuje sběr, BioClip (mulčování) a zadní výhoz. Skelet sekačky je vyroben z pozinkovaného ocelového plechu pro optimální tuhost a životnost. S funkcí regulace rychlosti je možné nastavit rychlost pojezdu sekačky dle potřeb obsluhy a stavu trávníku. Dále je vybavena snadno snímatelným košem na trávu a sklopnou rukojetí pro snadné uskladnění a přepravu. Tento model je navíc vybaven nový systémem elektrického startování pro velmi snadné spouštění motoru.

 

HUSQVARNA LC 53 e   

Pojezd - Briggs & Stratton 750 Series DOV - 161 ccm - Záběr 53 cm - Pozinkované ocelové žací ústrojí

Husqvarna LC 53 e je nová sekačka na trávu má vysoký sekací výkon a je konstruována tak, aby splňovala vysoké požadavky na ergonomii, odolnost, výkon a snadné používání zejména pro vlastníky nemovitostí. Nastavení polohy řídící rukojeti, změna výšky sekání a možnost volby způsobu sečení – sběr trávy pro uklizený trávník, BioClip® pro hnojení trávníku nebo výhoz posečené trávy dozadu pro ne příliš často sečené plochy. Pojezdovou rychlost lze nastavit podle individuálních požadavků obsluhy a funkce Comfort cruise™ si toto nastavení zapamatuje pro příští používání.

HUSQVARNA LC 53 Be   

Pojezd - Briggs & Stratton 750 Series DOV - 161 ccm - Záběr 53 cm - Pozinkované ocelové žací ústrojí

Husqvarna LC 53 Be je nová sekačka na trávu má vysoký sekací výkon a je konstruována tak, aby splňovala vysoké požadavky na ergonomii, odolnost, výkon a snadné používání zejména pro vlastníky nemovitostí. Nastavení polohy řídící rukojeti, změna výšky sekání a možnost volby způsobu sečení – sběr trávy pro uklizený trávník, BioClip® pro hnojení trávníku nebo výhoz posečené trávy dozadu pro ne příliš často sečené plochy. Pojezdovou rychlost lze nastavit podle individuálních požadavků obsluhy a funkce Comfort cruise™ si toto nastavení zapamatuje pro příští používání. Tento model je současně vybaven užitečnou spojkou brzdy žacího nože, která umožní, aby obsluha zastavila žací nůž, aniž by musela vypínat motor sekačky.

HUSQVARNA R 152 SVH   

Pojezd - OHC HONDA GCV160 - 163 ccm - Záběr 53 cm - Ocelové žací ústrojí

Husqvarna R 152 SVH je výkonná, univerzální sekačka s vysokou efektivitou sečení. Má široký, robustní skelet z ocelového plechu. Poháněná silným motorem Honda se snadným startováním. Sekačka je vybavena účinným systémem TrioClip a robustními koly uloženými v kuličkových ložiskách. Dále je vybavena systémem variabilní rychlosti pojezdu pro komfort při řízení a efektiviní sečení.

HUSQVARNA R 152 SV                                  

Pojezd - Briggs & Stratton 700 Series DOV - 161 ccm- Záběr 53 cm - Ocelové žací ústrojí

Husqvarna R 152 SV je výkonná, univerzální sekačka s vysokou kapacitou sekání. Je vybavena širokým, robustním skeletem z oceli. Poháněná vysoce výkonným motorem Briggs & Stratton se snadným startováním. Mezi ostatní technické prvky patří efektivní systém sečení TrioClip a robustní kolečka uložená v kuličkových ložiskách. Tento model je také vybaven variabilním ovládáním pojezdové rychlosti pro maximální pohodlí a výkon při sečení.

HUSQVARNA LC 53 Ee  

Pojezd - Briggs & Stratton 750 Series DOV - 161 ccm - Záběr 53 cm - Pozinkované ocelové žací ústrojí

Husqvarna LC 53 Ee je nová sekačka na trávu má vysoký sekací výkon a je konstruována tak, aby splňovala vysoké požadavky na ergonomii, odolnost, výkon a snadné používání zejména pro vlastníky nemovitostí. Nastavení polohy řídící rukojeti, změna výšky sekání a možnost volby způsobu sečení – sběr trávy pro uklizený trávník, BioClip® pro hnojení trávníku nebo výhoz posečené trávy dozadu pro ne příliš často sečené plochy. Rukojeť s funkcí TwinContro umožňuje přizpůsobit rychlost jízdy kvalitě povrchu a okolí.Tento model je také vybaven novým elektrickým startovacím systémem, který zajišťuje jednoduché startování.

HUSQVARNA WC 48 Se 

Pojezd - Briggs & Stratton, 850 Series OHV - 190 ccm - Záběr 48 cm - Hliníkové žací ústrojí

Husqvarna WC 48S e je spolehlivá robustní sekačka na trávu se sběrným košem, vhodná pro středně velké plochy, určená pro poloprofesionální používání a pro náročné majitele nemovitostí. Tento model má pohon předních kol pro optimální ovládání. Skelet sekačky ze slitiny hliníku je velmi trvanlivý a pevný, odolný vůči nárazům a opotřebení. Sběrný koš s tkaninovým vakem se spodním odvětráním se snadno snímá a nasazuje. Sekačka WC 48S e je poháněna výkonným motorem Briggs&Stratton 850-series. Sekačka je také vybavena ergonomickou a do stran nastavitelnou rukojetí s účinným antivibračním systémem, díky kterým splňuje požadavky A(8) EN836.

HUSQVARNA WB 53S ergo 

Pojezd - OHC HONDA GCV160 - 163 ccm - Záběr 53 cm - Hliníkové žací ústrojí

Husqvarna WB 53S ergo je pevná a robustní sekačka na trávu pro denní profesionální nasazení. Model je vybaven pohonem předních kol pro optimální ovládání a spolehlivým a výkonným motorem se snadným startováním Honda GCV. Litý hliníkový skelet ze siluminové slitiny pro dlouhou životnost a odolnost proti nárazům a opotřebení. Skelet sekačky má zabudovanou multi-funkci, která umožní snadné přepnutí mezi systémy sekání BioClip a zadním výhozem při sečení vyšší trávy. WB 53S e je také vybavena ergonomickou a do stran nastavitelnou rukojetí s efektivním systémem tlumení vibrací (Anti-Vibration System), díky kterému splňuje tento model požadavky A(8)EN836.

HUSQVARNA W 53 CS  

Pojezd - Kawasaki FJ180 OHV - 179 ccm - Záběr 53 cm - Hliníkové žací ústrojí

Husqvarna W 53 CS je sekačka pro komerční využití se záběrem 53 cm a vlastním pohonem, která má tyto stardardní charakteristické vlastnosti: pevný skelet z je odlit z hliníku, ergonomicky tvarovaná, pohodlná rukojeť z jednoho kusu a komerční OHV motor Kawasaki. 9" kola z odlitku hliníku jsou opatřena pneumatikami z přírodní pryže, dvojitými kuličkovými ložisky pro nejlepší výkon a trvanlivost. Systém pohonu tvoří robustní, třístupňová převodovka s manuální volbou rychlosti pro plynulý provoz. Velkoobjemový sběrací koš je opatřen vyváženou rukojetí pro snadnější sejmutí a nasazení a pro použití volitelného příslušenství, které se skládá z mulčovací záslepky nebo krytu pro postranní výhoz. Všechny modely řady W 53 mají 100% komerční konstrukci a komponenty pro dlohodobé používání
HUSQVARNA W 53 CSB 

Pojezd - Kawasaki FJ180 OHV - 179 ccm - Záběr 53 cm - brzda spojky nože - Hliníkové žací ústrojí

Husqvarna W 53 CSB je model profesionální sekačky se záběrem 53 cm, pohonem kol a standardním vybavením: odolný skelet z litého hliníku, ergonomicky tvarovaná, komfortní rukojeť z jednoho kusu a výkonný OHV motor Kawasaki. Kolečka z litého hliníku o průměru 9 palců jsou obalena přírodní pryží a jsou opatřena dvěma kuličkovými ložisky pro nejlepší výkon a životnost. Pohon sekačky zajišťuje odolná, třístupňová převodovka s manuální volbou rychlostí a interní kónickou spojkou pro hladký provoz. W 53 CSB je vybavena BBC systémem (brzda spojky žacího nože) umožňující uživateli opustit místo obsluhy bez vypnutí motoru. Robustní systém BBC a pevná ovládací páka zaručují dlouhou životnost. Velký sběrací koš je vybaven vyváženou rukojetí pro snadné snímání a nasazování a dále jsou k dispozici jako volitelné příslušenství mulčovací ucpávka a kryt postranního otvoru pro výhoz trávy. Všechny sekačky řady W 53 mají 100% profesionální konstrukci a součásti s dlouhou životností.

   

HUSQVARNA LC 56

Pojezd -Honda GCV160 OHC - Záběr 56 cm - Hliníkové žací ústrojí 

Husqvarna LC 56 je robustní a vysoce účinná sekačka se sběrným košem pro zahrady o větší rozloze. Sekačka je postavena na odolném žacím ústrojí ze svařované oceli a je osazena silným OHC motorem se snadným startováním. Snadné a pohodlné ovládání díky inovativnímu systému ovládání jízdy TwinControl. LC 56-series umožňuje tři metody sečení.

HUSQVARNA LC 56 AWD

Pojezd -Honda GCV160 OHC - Záběr 56 cm - Hliníkové žací ústrojí 

Husqvarna LC 56 AWD je robustní a vysoce účinná sekačka se sběrným košem a náhonem na čtyři kola, unikátní na trhu. Sekačka je ideální pro větší zahrady se svažitým nebo kopcovitým profilem nebo pro méně často udržované plochy s vyšší trávou. Díky pohonu všech kol skvěle zvládá jízdu přes kopce i odvodňovací příkopy. Sekačka je postavena na odolném žacím ústrojí ze svařované oceli a je osazena silným OHC motorem se snadným startováním. Snadné a pohodlné ovládání díky rukojeti s inovativním systémem ovládání jízdy TwinControl. LC 56-series umožňuje tři metody sečení.
   

 

Přejít na e-shop ZDE  SEKAČKY NA TRÁVU
     

 

přejít do e-shopu

Copyright © 2005-2018 Jaroslav Toninger Všechna práva vyhrazena.
Publikační systém WebGet © IT STUDIO s.r.o., 2005-2018